Úvod > Obec > Aktuality > Chystá se nový, moderní a přívětivý Domov seniorů v Obci Křenov!

Chystá se nový, moderní a přívětivý Domov seniorů v Obci Křenov!

V obci Křenov vyroste v horizontu 2 let nový, moderní domov seniorů nabízející pobytovou sociální službu všem zájemcům cílové skupiny (od 40 let věku s jakoukoliv formou demence, Alzheimerovy choroby apod.) z okolí. Našim cílem je nabídnout vysoce kvalitní a nadstandartní služby pro opravdu důstojné a spokojené stáří. Domov seniorů vznikne kompletní rekonstrukcí bývalé administrativní budovy JZD na kraji obce Křenov (směr na Moravskou Třebovskou) a nabídne mimo jiné i desítky pracovních míst a dodavatelských pobídek.

Obracíme se na Vás se žádostí o vyplnění dotazníku mapující zájem o tuto službu v regionu. Dotazník je možné vyplnit i na těchto stránkách: https://forms.gle/995XsrMC7QZU5wnFA

Dotazník je zcela anonymní, získaná data budou použita pouze pro účely mapování zájmu o tuto službu.

Pokud jste obdrželi tyto dokumenty v tištěné podobě, odevzdejte prosím vyplněný formulář na obcí stanovené místo:

Adresa a umístění schránky O.Ú Křenov, Křenov 26, možné i e-mailem na níže uvedenou adresu nebo na obec.krenov@seznam.cz

Letáky možno i stáhnout dole v odkaze!

V případě nejasností či dotazů se můžete obrátit na e-mail: seniorsupport@email.cz

Adam V. Bartoš, DiS. MBA , Jednatel Tel.: +420 775 971 917

Ing. Viktor Holomek, Jednatel Tel.: +420 739 394 362

Předem velice děkujeme za Váš čas.

Senior Support, s.r.o.

Křenov - informativní leták-page-001.jpg