Úvod > Obec > Aktuality > Firma JUKKA bude prodávat stromky k jarní výsadbě

Firma JUKKA bude prodávat stromky k jarní výsadbě

29.3.2022

Firma JUKKA bude prodávat v úterý 29. března 2022  v čase  14.45 - 15.15 hodin před Obecním úřadem v Křenově následující stromky k jarní výsadbě.

Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, mininektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, višně keřové, kdouloně, olivy, moruše bílé, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, bez černý, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé a červené, stromkové josty, lísky keřové, ostružiny, maliny, malinoostružiny, malinojahody, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky, sazenice jahod, brusinky, 3-odrůdový ibišek, samosprašné kiwi, liči, aronie keřové, klematis, pustoryl, dřín jedlý odrůdový, hortenzie, motýlí keře, čilimník  a jiné.