Úvod > Obec > Aktuality > Informace o přípravě Pouťového dne!

Informace o přípravě Pouťového dne!

25.6.2022
Obec Křenov ve spolupráci s místními spolky, základní a mateřskou školou, pořádají 25.června 2022, na fotbalovém hřišti Pouťový den. Program začíná ve 13:00 h Cestou kolem světa. Zábavná stezka pro děti i jejich rodiče a zároveň inspirace kam vyrazit v létě na dovolenou.
Dále je přislíbena pěna, skákací hrady, jeřáb s klecí a další atrakce. Občerstveni bude zajištěno po celé odpoledne.
Pokud by měl někdo zájem přijet se svým stánkem, prodávat výrobky, zboží, nebo případně jinou atrakcí, bude za dobrovolný příspěvek poskytnuto místo.
Případné žádosti o tuto prodejní plochu můžete zasílat na email: obec.krenov@seznam.cz, zprávou na FB Křenov, nebo na tel. starosty obce 603 450 608
Další podněty, nápady i finanční dary vítány, stejně tak i pomoc s organizací této akce. Děkujeme.
Plakát - Pouťový den.jpg