Úvod > Obec > Aktuality > Modernizace silnice z Křenova do Pohledů začne v srpnu.

Modernizace silnice z Křenova do Pohledů začne v srpnu.

Další významnou investicí do silnic II. tříd v našem kraji je modernizace části silnice II/366 od křižovatky s I/43 v Hradci nad Svitavou přes Sklené, Pohledy až do Křenova na křižovatku s II/368. O výběru dodavatele na sedmikilometrový úsek, který obsahuje průtah Pohledy až po Křenov, rozhodla v pondělí krajská rada. Ekonomicky nejvýhodnější nabídka činí 134 milionů korun bez daně a 346 dní na realizaci stavby. Radní zároveň vyhlásili výběrové řízení na navazující úsek z Pohledů do Hradce nad Svitavou. Oba projekty jsou podpořeny dotací z Integrovaný regionální operační program.