Úvod > Obec > Aktuality > Nejaktuálnější informace k Tříkrálové sbírce 2021.

Nejaktuálnější informace k Tříkrálové sbírce 2021.

2.1.2021
Datum ukončení:
24.1.2021

Jak již od nás víte, vzhledem ke stále nepříznivé epidemické situaci bylo rozhodnuto, že se tradiční Tříkrálové koledování neuskuteční. Snažíme se ale všech sil, abychom naše přispěvatele o zážitek z tříkrálového koledování nepřipravili. Koledníci aktivně hledají způsob, jak přinést do domácností požehnání a neohrozit přitom zdraví lidí, kteří do sbírky – mnohdy již pravidelně – přispívají. A protože aktuálně přijatá opatření nedovolují uskutečnit koledu v její tradiční podobě a vyjít do ulic, připravili Tři králové od 2. do 24. ledna 2021 koledu virtuální. Kasičky ale najdete také v kostelech, na městských i obecních úřadech a ve vybraných obchodech po celém regionu Moravskotřebovska a Jevíčska a na území Velkých Opatovic a přilehlých obcí.

Vychutnejte si koledu s našimi koledníky bez ohledu na její formu. Neváhejte přispět i drobnou částkou. U příspěvků do pokladničky i při online koledě totiž platí, že KAŽDÁ KORUNA POMÁHÁ. Děkujeme za vaši štědrost.

ONLINE: na www.trikralovasbirka.cz - po zadání PSČ 571 01 bude příspěvek přiřazen Charitě Moravská Třebová.

BANKOVNÍ PŘEVOD: 66008822/0800, VS: 77707017.

KOSTELY PO MŠI SVATÉ: Moravská Třebová - farní i klášterní, Jevíčko, Městečko Trnávka, Chornice, Křenov, Jaroměřice, Boršov, Staré Město, Borotín, Biskupice, Velké Opatovice, Deštná, Roubanina.

MĚSTSKÉ A OBECNÍ ÚŘADY: Moravská Třebová (OIC Olomoucká), Městečko Trnávka, Staré Město, Mladějov, Rychnov na Moravě, Třebařov, Dětřichov u Moravské Třebové, Gruna, Linhartice, Borušov, Útěchov (MŠ), Dlouhá Loučka, Kunčina, Jaroměřice (+ pošta), Borotín, Radkov, Rozstání, Malíkov, Skočova Lhota (u p. starostky doma), Malá Roudka, Biskupice, Janůvky (v rodině Liškových, uprostřed obce), Vranová Lhota, Zadní Arnoštov, Víska u Jevíčka, Hartinkov.

OBCHODY: Jevíčko (Lékárna u Bílého anděla, Večerka Hebelka, Galanterie Jana Martínková, 1x COOP, 1x Hruška, 1x Bylinářství Harmonie), Mladějov (COOP), Roubanina, Rychnov na Moravě (COOP), Třebařov (COOP), Chornice (COOP), Boršov (COOP), Březinky, Březina, Slatina (COOP), Bělá u Jevíčka (Hruška), Úsobrno (Jednota).

Koledu můžete darovat také přímo v Charitě Moravská Třebová (Svitavská 44).

Letošní výtěžek poputuje na pokračování přímé pomoci potřebným rodinám a občanům z regionu, dále na nákup zdravotních pomůcek pro půjčovnu pomůcek a na rozvoj dobrovolnického centra Charity Moravská Třebová.

Sledujte, prosím, aktuální situaci a informace na našem webu a FB, kde budou zveřejňovány novinky o koledě a prosíme o vyhlášení všemi dostupnými cestami.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

Tereza Letfusová

email: tereza.letfusova@mtrebova.charita.cz