Úvod > Obec > Aktuality > Obec Křenov Vás srdečně zve na Jarní košt vín 22. března 2024 od 18 hodin v Kulturním domě

22.3.2024

Obec Křenov Vás srdečně zve na Jarní košt vín 22. března 2024 od 18 hodin v Kulturním domě Chtěli byste do sklípku, ale je to pro Vás moc daleko?

Tak my dovezeme sklípek až k Vám. Přijďte na degustaci až 10 druhů vín. O komentovanou ochutnávku se postará Jan Polehňa z Blatnice pod Svatým Antonínkem.

A abyste si připadali jako na pravé Moravě, bude Vám  k ochutnávání hrát cimbálovka Cémtézékom.

K vínečku jistě přijde vhod i výborný kvalitní sýr, ten si budete moci zakoupit přímo od Sýrárna Boskovice.

Kdo si nedá sýr, jistě rád ochutná škvarkovou pomazánku, která je v ceně vstupenky. Ostatní občerstvení je také zajištěno.

Cena vstupenek v předprodeji: 300,--/na místě: 400,--

Předprodej 604 564 015 nebo obec.krenov@seznam.cz