Úvod > Obec > Aktuality > PF 2019

12.1.2019

novoročenka.jpg

Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abych Vám jménem svým a jménem obce, popřál klidné prožití vánočních svátků, v kruhu rodinném, s přáteli a Vám blízkými lidmi, a v nadcházejícím roce mnoho úspěchů a pohodových dnů.

Máme za sebou komunální volby a Vy jste si zvolili téměř kompletně nové zastupitelstvo. Máme se co učit, ale vynasnažíme se dělat vše tak, abychom naši obec během dalších let vedli zodpovědně, a aby byl jednou za námi vidět kus vykonané práce.

Do roku 2019 přeji obyvatelům Křenova všechno nejlepší, hodně zdraví, dobré nálady, životního optimismu a hlavně vzájemné tolerance a porozumění.

Za vedení obce Křenov, Václav Dvořák, starosta obce