Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na školení - webináře pro podnikatele a další zájemce

Pozvánka na školení - webináře pro podnikatele a další zájemceTato nabídka není pro každého

Podnikáte a chcete se dále vzdělávat…? Nebo jste zaměstnanec a už vás to v práci nebaví a chtěli byste podnikat? Jste student a chcete začít „na svém“? Čtěte dál:

Pro rok 2021 jsme připravili sérii odborných přednášek, které jsou shrnuty pod název projektu „PODNIKÁNÍ od A do Z“. Přednášky budou probíhat online každé 3. úterý v měsíci napříč rokem 2021 vždy od 9:00 hodin. Pokud nebudete mít zrovna čas, tak si přednášku můžete pustit později ze záznamu. Témata budou zajímavá a prospěšná: podnikatelský plán, finance, komunikace, právo, marketing offline, pojištění, měkké dovednosti, obchod a marketing online.

Přihlásit se můžete na adresu https://docs.google.com/forms/d/1mtcT-umNP8ckiHyoVlbtAQAz6LDiIb43oX4wHDfbDc8 a na váš e-mail zašleme informace k probíhajícím akcím.

A kdo že pro vás připravil pomoc? Je to Pardubický podnikatelský inkubátor, z.s., P-PINK. Tato organizace pracuje pro území celého kraje. Jejím posláním je spolupráce s podnikateli, kteří potřebují pomoc, dále podporujeme i ty úspěšné, kteří chtějí něco vylepšit. A vyhledáváme nové talenty ze středních a vysokých škol. Tyto aktivity jsou hrazeny Pardubickým krajem a městem Pardubice. Oba partneři směřují k tomu, aby kraj i město vzkvétaly i co se týče rozvoje podnikatelského prostředí a budoucích příležitostí pracovních míst u nově vzniklých podnikatelských subjektů.

Kolik to bude stát? Zaplatíte svou pozorností a časem. Čas jsou peníze. Tento čas strávený na našich školeních vám peníze může přinést. Sledujte naše stránky p-pink.cz a na FB P-PINK

Mgr. Hana Štěpánová, Projektová manažerka pro rozvoj spolupráce se vzdělávacími institucemi a obcemi na území Pardubického kraje