Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Informace o sběru papíru, děkujeme že třídíte!-Sběr papíru se stále vyplatí !

Informace o sběru papíru, děkujeme že třídíte!-Sběr papíru se stále vyplatí !Vážení spoluobčané,

v měsíci červnu proběhl v naší obci sběr papíru, který se shromažďoval  v budově základní školy. Při této akci se podařilo shromáždit 1.980 kg papíru a  Základní  a mateřská škola Křenov obdržela ve sběrně druhotných surovin 3.366,- Kč. Proto bych Vás  společně s vedením Základní  a mateřské školy ve Křenově požádal,  pokud můžete a máte chuť,  pojďme  shromažďovat starý papír, za který lze získat finanční prostředky pro naše děti ve školce a ve škole.

Jen tak pro zajímavost, v obci jsou umístěny 4 kontejnery na  papír, které jsou vyváženy firmou SUEZ  a to každých 14 dní. Vývoz jednoho kontejneru stojí obec  321,- Kč, měsíční vývoz tedy činí cca 2.500,- Kč. Často se stává, že jsou tyto kontejnery přeplněny,  tudíž by navýšení jejich počtu  v obci vedlo ke zvýšení nákladů na jejich vývoz. Proto je možné starý papír svázat do balíku a tento uložit  pod střechu vedle vestibulu základní školy. 

Odvoz většího množství  papíru nebo  pomoc s jeho odvozem  seniorům lze dohodnout na tel. 605 753 014 - místostarosta obce, 605 767 095 – ředitel školy.

 

  REMAT Letovice s.r.o -   Výkup druhotných surovin

Sběr papíru se stále vyplatí !

Když jej vhodíte do kontejneru,

jeho hodnota se snižuje natolik, že vaše město, či obec

musí z vašich peněz za jeho recyklaci zaplatit.

Když jej přivezete k nám, zaplatíme my Vám!

 

                                                                          Libor Vlk  

                                                                   místostarosta obce