Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Tři králové za vámi přijdou ONLINE.

Tři králové za vámi přijdou ONLINE.vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a celostátně přijatým opatřením rozhodlo vedení Charity Česká republika, že po dobu trvání pátého stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyrazí. Zdraví koledníků i dárců je pro nás na prvním místě a koleda se proto zatím uskuteční pouze ve virtuálním prostoru.

 Snažíme se ze všech sil, abychom naše přispěvatele o zážitek z tříkrálového koledování nepřipravili.
Proto vzkazujeme: „Nebojte se, o zážitek z koledování nepřijdete, protože koleda bude. Tři králové za vámi přijdou ONLINE. Otevřete jim ONLINE dveře a zažijte stejně krásný pocit, jako když na vašem prahu zpívá parta zmrzlých koledníčků a vy je posloucháte. Obdarujte je a přijměte požehnání.“ „Pozvěte ONLINE koledníky dál na www.trikralovasbirka.cz!“

Jak bude ONLINE koleda konkrétně probíhat?
Na webu www.trikralovasbirka.cz si pustíte video s online koledou a můžete přispět prostřednictvím online kasičky, kde po zadání PSČ Vaší obce bude příspěvek přidělen Charitě Moravská Třebová, která zde poskytuje svoje služby.

Tři králové jako vždy přinášejí radost a boží požehnání, netradiční okolnosti však vyžadují netradiční řešení, a proto koledníci dorazili v online podobě. Jejich cíl zůstává stále stejný – i letos chtějí spolu s vámi pomoci lidem v nouzi. Letos vybíráme příspěvky na pokračování přímé pomoci potřebným rodinám a občanům z regionu, dále na nákup zdravotních pomůcek pro půjčovnu pomůcek a na rozvoj dobrovolnického centra Charity Moravská Třebová.

 Sledujte, prosím, aktuální situaci a informace na našem webu a Facebooku, kde budou zveřejňovány novinky o koledě a prosíme o vyhlášení všemi dostupnými cestami.
https://www.mtrebova.charita.cz/

https://www.facebook.com/charita.moravskatrebova/

 Děkujeme mnohokráte.

 S pozdravem a přáním pevného zdraví

 Petr Matoušek

Personalista a fundraiser

Svitavská 655/44, 571 01 Moravská Třebová

E-mail: petr.matousek@mtrebova.charita.cz

mobil: 734 791 102

 IČO: 65189418

Kostelní nám. 24/3, 571 01 Moravská Třebová

www.mtrebova.charita.cz

TKS 2021 online.jpg