Úvod > Obec > Aktuality > Tři králové za vámi přijdou ONLINE.

Tři králové za vámi přijdou ONLINE.

vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a celostátně přijatým opatřením rozhodlo vedení Charity Česká republika, že po dobu trvání pátého stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyrazí. Zdraví koledníků i dárců je pro nás na prvním místě a koleda se proto zatím uskuteční pouze ve virtuálním prostoru.

Snažíme se ze všech sil, abychom naše přispěvatele o zážitek z tříkrálového koledování nepřipravili.
Proto vzkazujeme: „Nebojte se, o zážitek z koledování nepřijdete, protože koleda bude. Tři králové za vámi přijdou ONLINE. Otevřete jim ONLINE dveře a zažijte stejně krásný pocit, jako když na vašem prahu zpívá parta zmrzlých koledníčků a vy je posloucháte. Obdarujte je a přijměte požehnání.“ „Pozvěte ONLINE koledníky dál na www.trikralovasbirka.cz!“

Jak bude ONLINE koleda konkrétně probíhat?
Na webu www.trikralovasbirka.cz si pustíte video s online koledou a můžete přispět prostřednictvím online kasičky, kde po zadání PSČ Vaší obce bude příspěvek přidělen Charitě Moravská Třebová, která zde poskytuje svoje služby.

Tři králové jako vždy přinášejí radost a boží požehnání, netradiční okolnosti však vyžadují netradiční řešení, a proto koledníci dorazili v online podobě. Jejich cíl zůstává stále stejný – i letos chtějí spolu s vámi pomoci lidem v nouzi. Letos vybíráme příspěvky na pokračování přímé pomoci potřebným rodinám a občanům z regionu, dále na nákup zdravotních pomůcek pro půjčovnu pomůcek a na rozvoj dobrovolnického centra Charity Moravská Třebová.

Sledujte, prosím, aktuální situaci a informace na našem webu a Facebooku, kde budou zveřejňovány novinky o koledě a prosíme o vyhlášení všemi dostupnými cestami.

Děkujeme mnohokráte.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Petr Matoušek

Personalista a fundraiser