Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Velký úspěch naší obce v soutěži Vesnice roku 2024.

Velký úspěch naší obce v soutěži Vesnice roku 2024.Velký úspěch naší obce v soutěži Vesnice roku 2024.

Křenov získal BÍLOU STUHU - prestižní ocenění za činnost mládeže.

Oceněná obec prokazuje zapojení dětí a mládeže do života obce a koncepční podporu jejího zájmu o venkovskou pospolitost. Oceňovány jsou aktivity výchovy mladé generace místními spolky, práce s dětmi v knihovně, vytváření podmínek pro trávení volného času.

Významným přínosem jsou úspěchy mladých lidí a jejich trvalý zájem o život a rozvoj obce, mezigenerační setkání, mimoškolní činnost dětí a dobré příklady trvalé práce s dětmi a mládeží v místě. Ještě jednou velké díky všem, kteří se jakkoli podíleli na tomto skvělém výsledku.

Gratulace vítězi obci Horní Ředice.

Vesnice roku.jpgBílá stuha1.jpg